Anasayfa / Tütün Toptancıları / Toptan Tütün Satışı
Toptan Tutun Satisi 660x330

Toptan Tütün Satışı

 Adıyaman Toptan Tütün Satışı

İnsanların zaruri olan gereksinimleri kadar bir de keyfi olarak tercih ettiği ürünler bulunur. Bunların içinde tütün de vardır. Ülkemizin farklı farklı yerlerinde farklı türden tütünler bulunur. Bunlar içinde Adıyaman tütünü başlı başına özel bir kitleye hitap eder.

Çelikhan Tütününün Temel Özellikleri

Adıyaman kentinde tütün üretimi Çelikhan’da gerçekleştiği için bu bölgede yetişen tütün aynı zamanda Çelikhan tütünü olarak da adlandırılır. Bölgenin tütününün en temel özelliği diğer tütünlerden bariz bir biçimde farklı olarak içenlerin ağzında hiçbir biçimde kötü tat bırakmamasıdır. Bir diğer özelliği ise kendisine özgü hemen fark edilen bir tadı vardır ve boğazı hiçbir biçimde yakmaz.

Çelikhan Tütünü Satış Fiyatları 

Bölgede olan tütün imalatçıları genelde toptan tütün satışı yapar. O yüzden eğer bireysel olarak alınmaya kalkılır ise rakamlar biraz daha yükselir. Toptan tütün satışları ağırlıklı olarak tütün dükkanlarına yapılır. Ülkemizin değişik yerlerinde açık tütün satan yerler bu tütünü alarak kendi mağazalarında satarlar. Rakamlar ise alınan meblağ yükseldikçe birimsel bazda düşer. Elbette her tütün firmasının kendince bir fiyat politikası da vardır.

Toptan Tutun Satisi 768x1024

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Celikhan Tutunu Kapida Odemeli Tutun 310x165

Çelikhan Tütünü Kapıda Ödemeli Tütün

Online satış hizmetlerinde, müşterilerinin güvenini kazanabilmek için hem kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunuyor hem de …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir